تبلیغات
لاغری با لیپوماتیک - لیپوماتیک

لیپوماتیک

نویسنده : مدیر سایت دوشنبه 6 فروردین 1397 04:00 ب.ظ  •    ارسال شده در: جراحی بینی لیفت صورت لیپوماتیک پروتز سینه جراحی فک تزریق بوتاکس و ژل پروتز باسن جراحی شکم لیپوساکشن لیفت ران جراحی چانه جراحی گوش نظرات مردم درباره لیپوماتیک لیفت با نخ لاغری موضعی با کویتیشن ماساژ درمانی جوان سازی پوست با رادیو فرکانسی لیزر موهای زائید تزریق چربی هایفو تراپی لاغری موضعی با کرایولیپولیز لاغری سریع با رژیم غذائی کرایولیپولیز میکرودرم ابریژن برای جوان سازی پوست طب سوزنی بزرگ کردن سینه با پروتز سینه افتادگی پوست بعد از لیپوماتیک بارداری بعد از لیپوماتیک شایعات و حقایق لیپوساکشن بیماری لیپودما و درمان آن

لیپوماتیک، از  شایع ترین جراحی های لاغری در سراسر جهان است.
گاهی اوقات افراد پس از ورزش های سنگین و رژیم های سخت، همچنان با چاقی روبه رو هستند و نمی توانند از چربی های ماندگار رهایی یابند. در این گونه مواقع؛ می توان از لیپوماتیک کمک گرفت.
وقتی رژیم ها وورزش ها نتیجه نمی دهد؛ گزینه ی جراحی باقی می ماند. 
لیپوماتیک، روشی جدید برای کاهش سایز است. 
مزایای این روش همانطور که گفتیم؛ آسان بودن، زمان کوتاه عمل، بهبودی سریع، خطرات کم می باشد. نکات مهم قبل از انجام جراحی های لاغری:

- کسانی که لیپوماتیک را انجام می دهند نباید فشار خون بالا داشته باشند
- میزان گلوکز و دیابت باید کنترل شود
- خطر بیماری قلبی عروقی باید در نظر گرفته شود
- بیماران باید سالم باشند
- آزمایش خون مورد نیاز است
- آزمایش بارداری نیز باید انجام شود

لیپوماتیک LIPOMATIC یا پیکر تراشی 
بیشترین سوالات در لیپوماتیک بر این نکته متمرکز است که لیپوماتیک چیست ، عوارض لیپوماتیک چیستو همچنین اینکه برتریهای این روش نسبت به روشهای گذشته چیست . لیپوماتیک در حقیقت یک نوع دستگاه ساکشن چربی پیشرفته، برای تخلیه چربیهای موضعی زیر پوست و تناسب اندام می باشد. و به دلیل اینکه کاملا مکانیکی می باشد و در صورت استفاده صحیح و درست از دستگاه، آسیب پوستی و عضلانی بسیار اندک می باشد به همین دلیل معروف به دسمگاه پیکر تراشی شده و تکنولوژی بکار گرفته شده در این ابزار بقدری دقیق و فوق العاده عمل می کند که کاملا آنرا از لیپوساکشن متمایز می سازد. همچنین برتری این دستگاه بر لیزر لیپولیز و سایر دستگاه ها نظیر بادی جت و اولترازد، هم در حین عمل برای جراح و هم در نتایج عمل برای بیمار کاملا مشهود می باشد.

لیپوماتیک Lipomatic با استفاده از امواج اینفراسونیک و ارتعاش (Vibration) و نوسان ثابت حول محوری (Nutation) سلولهای چربی را از محل اتصالات آنها به یکدیگر جدا می سازد و بدون اینکه منجر به تخریب سلولهای چربی گردد، سلولهای بافت چربی را سالم از زیر پوست با عمل ساکشن خارج می نماید. به همین دلیل از سلولهای خارج شده چربی توسط این تکنیک می توان مجددا بعنوان فیلر برای حجیم سازی گونه و صورت و یا سایر اعضاء استفاده نمود. قابل ذکر است که این چربی بمراتب دارای دوام بیشتر و تورم کمتر پس از تزریق بعنوان فیلر می باشد و نسبت به چربی کشیده شده توسط ساکشن برای حجیم سازی بسیار سالمتر (Intact) است.

کاهش سایز با لیپوماتیک

یکی از خصوصیات اصلی لیپوماتیک، پیکرتراشی برای کاهش سایز بیمار است.

در واقع لیپوماتیک، نوعی پیکرتراشی برای بهبود تناسب اندام و تغییر در سایز بیمار است و نه کاهش وزن. و پزشک متخصص با انتقال صحیح این موضوع
به بیمار در انتخاب این عمل کمک زیادی میکند . با این حال،‌ کسانی که عمل لیپوماتیک انجام میدهند معمولا اعتماد به نفس در انها با تغییر سایز و بهتر
شدن شکل ظاهری آنها بیشتر شده و این مساله سبب میشود تا بیمار بتواند به‌ سمت داشتن رژیم غذایی مناسب و فعالیت‌های بدنی کافی سوق پیدا کند و در نهایت، منجر به کاهش وزن و رسیدن به فرم ایده‌آل نیز شود.

امروزه لیپوماتیک، یکی از بی‌خطرترین روش‌های درمانی برای از بین بردن سلولیت‌ها و تجمع‌ چربی‌های اضافه در بدن است. این روش می‌تواند برای رفع چاقی
موضعی و تخلیه بی‌خطر چربی‌های ناحیه پهلو، فیله پشت، بازو، سینه آقایان (در موارد ابتلا به ژنیکوماستی یا بزرگی سینه در مردان)، غبغب، ران و شکم، بسیار
موثر باشد.

کاهش وزن با لیپوماتیک

روش لیپوماتیک به افراد چاق یا دارای اضافه وزن بالا به هیچ وجه توصیه نمی‌شود. و معمولا برای افرادی توصیه میشود که دارای چربی های موضعی درنواحی مختلف بدنشان مانند شکم، پهلو، بازو، ران، و…. دارند، گزینه مناسب برای انجام عمل لیپوماتیک میباشند .
لیپوماتیک یک روش یک جلسه ای است که معمولا منجر به کاهش وزن 3 الی 4 کیلو می شود .,اما با توجه به کاهش سایز مطلوب در یک جلسه میتواند انگیزه خوبی برای ورزش و رژیم غذایی خوب بعد از ان باشد که در نهایت حتی می تواند عاملی برای کاهش وزن بالا باشد .

توصیه اکید میشود برای بدست اوردن نتیجه مطلوبتر رژیم غذایی مناسب و ورزش در برنامه خود داشته باشید .

 

مزایای لیپوماتیک LIPOMATIC نسبت به سایر روشها
۱- یکنواختی لایه چربی زیر پوست در لیپوماتیک Lipomatic عالی است و هیچگونه بقایای مانده ازچربی که در روشهای دیگر ساکشن بصورت گلوله مانند در زیر پوست لمس می گردد در این روش وجود ندارد.
۲- نیاز به بستن گن در این روش برای بیمار دو هفته است که در مقایسه با ساکشن سنتی ( 6 ماه ) و لیزر لیپولیز ( 4-2 ماه ) بسیار کوتاهتر است. در عین حال بستن گن 40-30 روز برای بهتر جمع شدن پوست توصیه می گردد.
۳- جمع شدن پوست در این روش نسبت به روشهای دیگر ساکشن بدلیل صدمه کمتر به ترابکولاهای پوستی بمراتب بهتر می باشد.
۴- در این روش بیحسی موضعی کافیست و بیمار درد ندارد در حالیکه در روشهای دیگر ساکشن چنانچه با بیحسی موضعی انجام گیرد معمولا بیمار احساس ناراحتی و درد دارد و معمولا نیاز به داروهای آرام کننده و خواب آور و حتی بیهوشی خفیف می باشد.
۵- تورم و ترشحات پس از عمل در این روش بسیار کمتر است و ترشح از محل ساکشن نهایتا 36 ساعت طول می کشد در حالیکه در روشهای دیگر ساکشن طولانیتر است.
۶- ریسک عفونت در لیپوماتیک Lipomatic بسیار کم می باشد، و بستگی به محل انجام عمل میباشد بهتر است لیپوماتیک در اطاق عمل بیمارستان یا مراکز جراحی محدود انجام گیرد
۷- احتمال آمبولی چربی نسبت به روشهای دیگر ساکشن بسیار کم می باشد و تاکنون گزارش نشده است.
۸- لیپوماتیک نیاز به بستری ندارد و بیمار بلافاصله بعد از عمل می تواند با دستو پزشک معالج مرخص گردد.
۹- خستگی و کوفتگی پس از عمل نسبت به روشهای دیگر ساکشن بمراتب کمتر است.
۱۰- گرچه جمع شدن پوست در لیپوماتیک نسبت به روشهای دیگر بسیار بهتر صورت می گیرد ولی در مواردیکه شلی و افتادگی پوست، بر اثر زایمان های متعدد و وجود استریا های شدید یا کاهش وزن شدید، زیاد باشد نیاز به عمل جراحی آبدومینو پلاستیف، مینی آبدو و بک لیفت وجود خواهد داشت. با اینحال عمل جراحی پس از لیپوماتیک نسبت به بیمارانیکه با لیپوماتیک چربیهای آنها تخلیه نشده است، عمل محدودتر با برش کوچکتری خواهد بود و در بسیاری از موارد ابدومینوپلاستی که نیاز به در آوردن ناف و تغییر محل ناف می باشد، پس از عمل لیپوماتیک می توان ناف را در جای خود حفظ کرد و افتادگی پوست زیر شکم را با برش محدودتری برطرف نمود، که همان عمل مینی آبدو می باشد.


برچسب ها: تناسب اندام با لیپوماتیک ، کاهش سایز با لیپوماتیک ، کاهش وزن با لیپوماتیک ، مزایای لیپوماتیک LIPOMATIC نسبت به سایر روشها ، هزینه های لیپوماتیک ،
آخرین ویرایش: سه شنبه 21 فروردین 1397 10:12 ب.ظ

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.